پیام مدیر عامل

امروزه فعالیت های اقتصادی جهان را ترکیبی از سازمان های بزرگ، متوسط و کوچک انجام می دهند، همه این سازمان ها در محیط به شدت رقابتی به دنبال پیروزی در برابر رقبا و تامین نیاز های مشتریان خود هستند.
در این جهان که شاهد تغییر و تحولات شگرف در زمینه های مختلف هستیم، محیط با تغییرات بسیاری مواجه است و رقابت شدت زیادی پیدا کرده است، سیستم های سازمانی در راستای کسب موفقیت در میدان رقابت باید از نوعی برنامه ریزی بهره گیرند که آینده نگر و محیط گرا باشند به طوری که ضمن شناسایی عوامل و تحولات محیطی، در یک افق زمانی بلند مدت تأثیر آنها را بر سازمان ها و نحوه تعامل سازمان با آنها را مشخص کند، بنابراین، برای کامیابی نیازمند برنامه ریزی هستند، وجود تفاوت هایی در اندازه، حجم و ماهیت فعالیت های سازمان های بزرگ و کوچک، نحوه برنامه ریزی آنها را نیز از هم متفاوت می نماید.
تاکنون به رغم وجود فراز و نشیب های پیش روی، صنایع تولیدی آکپا ایران، با فعالیت روز افزون و تلاش در این عرصه توانسته است در این مسیر، ثابت قدم بوده و حرکت پیش رونده و روبه رشدی را داشته باشد.
شرکت آکپا ایران یکی از بزرگ‌ترین تولید کنند های پروفیل آلومینیومی در بخش خصوصی می‌باشد که این موفقیت مرهون ژرف نگری و تلاش بی وقفه مدیران و پرسنل لایق این شرکت که به حق بزرگترین سرمایه این شرکت می باشند، بوده است.
این شرکت محور کار و فعالیت خود را بر دو اصل نوآوری و مشتری مداری استوار نموده است امید آنکه این حرکت ارزشمند بتواند کمکی شایسته به صنعت کشور عزیزمان ایران نماید.
بطور خلاصه، ما این جبهه گسترده از فعالیتها را مصداقی از فرمایش و تکلیف رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره لزوم به ثمر رساندن حماسه اقتصادی، حمایت از کالای ایرانی، و رونق تولید در کل کشور می بینیم و خاضعانه از خدای متعال مسئلت داریم به ما توفیق کامل در انجام به هنگام و با کیفیت آنها را عطا فرماید.
اینک شرکت آکپا ایران در حال توسعه و افزایش تولید سالانه خود در انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم و ترمال بریک با رنگ های الکترواستاتیک (پودری)، دکورال، آنادایزینگ جهت تأمین مصرف داخلی و حتی صادرات به آسیای میانه و کشورهای اسلامی را نیز در دستور کار دارد.
امید است با اتکاء به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان و مدیران سخت کوش و حمایت های مسئولان دلسوز، نقش موثری در اعتلای صنعت کشور عزیزمان و تولید ملی، خودکفایی و اشتغال بر عهده گیریم.