گریدبندی واحدهای تولیدی درب و پنجره با محصولات شرکت آکپا ایران

گریدبندی واحدهای تولیدی با محصولات شرکت آکپا ایران

شرکت آکپا ایران با رعایت استانداردهای تولید پروفیل آلومینیم جهت حصول اطمینان مشتری از تولید درب پنجره با مشخصات فنی و تولیدی قابل قبول و الزامات مشتریان ، علاوه بر اینکه در ارتقای کیفیت محصولات خود با اتکاء به مشتری محوری و بهبود مداوم تلاش می نماید ، در راستای رضایت مندی مصرف کنندگان نیز اقدام به گرید بندی واحدهای تولیدی و اجرائی  با ارائه گواهینامه مهارتی اختصاصی شرکت آکپا ایران در زمینه تولید درب و پنجره و سیستم های نما بشرح ذیل نموده است.

این گواهی نامه بنابه درخواست واحد تولیدی و اجرائی ، پس از ارزیابی و سنجش که توسط کارشناسان شرکت بر اساس معیارهای ارزیابی شرکت آکپا ایران طبق چک لیست ارزیابی کارگاههای تولید به شماره F-MA-003 ، تخصص و تجربه ، قابیلت های نیروی انسانی ، امکانات فضای کارگاهی ، تجهیزات و دستگاههای تولیدی گرید بندی می شوند ، این گرید بندی در سه سطح A  ، B  و C به واحدهای تائید شده ارائه می گردد که در این گرید بندی ، گرید  A عالی و گرید B  خوب  و گرید C  متوسط را دارا می باشد.

تعاریف سطوح گریدبندی :

گریدA : شامل شرکت هایی است که توانائی طراحی ، تولید ، اجراء  و نصب انواع درب و پنجره و سیستم های نما را داشته و قابلیت اجرای پروژه های بزرگ صنعتی و تجاری و مسکونی  را دارا می باشد.

گرید B: شامل واحدهایی با مساحت کارگاهی مناسب با به کارگیری افراد متخصص و استفاده از دستگاههای تولیدی مناسب می باشد که قابلیت اجرای  پروژه های  متوسط تجاری و مسکونی را دارا می باشد.

گرید C : شامل واحدهایی با مساحت کارگاهی مناسب با به کارگیری افراد متخصص و استفاده از دستگاههای تولیدی که قابلیت اجرای پروژه های معمولی تجاری و  مسکونی را دارا می باشد.

پنجشنبه ۰۵-۱۱-۱۳۹۶
برچسب ها:

ارسال نظر

نظرات کاربران سايت